vyklízení bytůVyklízení bytů

Máte byt, který potřebujete vyklidit? Nechcete několik dní jezdit autem s odpadem na sběrné dvory? Nabízíme vyklízení bytů v Ústí nad Labem a okolí za velmi zajímavé ceny. Byt či byty určené k vyklizení nejprve navštívíme, abychom vám mohli navrhnout co nejlepší cenu. Následně se domluvíme na termínu a zbytek již vyřídíme.

Vyklídíme také nemovitosti, garáže, sklepy a další prostory.

Hlavní výhody:

  • kompletní řešení vyklízení bytu
  • výhodné ceny za odvoz
  • vyklízení bytů provádíme v Ústí nad Labem a okolí
  • doprava dodávkou s ložnou plochou 4 metry
  • časová flexibilita - víkendy i odpoledne

Cena za vyklizení bytu nebo jiného prostoru se odvíjí od objemu odváženého materiálu, poschodí, vzdálenosti od nejbližšího sběrného dvora a ceny firem, které odpad likvidují. Občané Ústí nad Labem mají na městských sběrných dvorech uložení odpadu zdarma, firmy a mimoústečtí pak platí 4 Kč/kg. Vyklízení bytu provádíme tak, aby nebyl rušen žádný ze sousedů. Ale určitý hluk je s vyklízením bytu vždy spojen. Dáváme také pozor, aby nedošlo k poškození omítky na chodbách či vchodových dveří. Samozřejmě po sobě uklidíme.

Pro vyklízení bytů používáme velkou dodávku Ford Transit Jumbo, která nabízí ložnou plochu 4 metry a nosnost až 1100 kg.

Vyklizení bytu si může objednat pouze majitel daného bytu a věcí v něm. Služba se nevztahuje na zajištění likvidace nebezpečeného odpadu a chemických látek, jejichž likvidace se řídí speciálními pravidly. Také nevyklízíme prostory zamořené štěnicemi nebo jiným hmyzem.

Kromě vyklízení můžete u nás doobjednat přípravu bytu na prodej. Úklid a vhodné úpravy a opravy, sádrování.

Ceník vyklízení bytů

Cena se stanoví dohodou, dle objemu a rozsahu prací a po prohlídce prostor k vyklizení.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.