sconto doprava nábytkuSconto doprava nábytku a zařízení

Máte ve Scontu u Ústí nad Labem vyhlédnutou novou sedačku, skříně či se tam pouze chystáte na nákup většího zařízení? Pak vás pravděpodobně nemine otázka, jak dopravit nový nábytek či jiné vybavení k vám domů. V případě menších věcí to asi nebude problém, ovšem u rozměrnějších už budete potřebovat větší auto.

Hlavní výhody:

  • ušetříte za dopravu nábytku i zboží
  • odvezeme hned a pomůžeme s manipulací nebo ji celou provedeme
  • pro Sconto nábytek Ústí nad Labem a další okolní prodejny
  • časová flexibilita - víkendy i odpoledne

Můžete samozřejmě využít dopravy přímo od prodejce Sconto nábytek, ale většinou bude dost drahá. Právě pro tyto případy nabízíme možnost využití naší dodávkové autodopravy, všeho co zakoupíte ve Sconto nábytku i v okolních obchodních centrech.

Nabídka se vztahuje hlavně na Ústí nad Labem a široké okolí. S námi nejen, že nemusíte řešit dopravu nového nábytku, ale můžeme nabídnout i pomoc s přemístěním až do vašeho bytu či domku. To vše za velmi zajímavé ceny a hlavně rychle.

Pro přepravu používáme dodávkový automobil Ford Transit Jumbo, který nabízí ložnou plochu 4 metry a nosnost až 1100 kg. Převoz složeného nábytku je tak velmi bezpečný. Při delších dílech než 4 metry můžeme poskládat napříč, ale musí jít zavřít dveře vozu.

Kde najdete Sconto nábytek Ústí nad Labem?

 

 

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting