stěhování bytůStěhování bytů

Asi v životě každého člověka nastane chvíle, kdy se stěhuje např. z menšího bytu do většího nebo do domu. V tomto okamžiku je důležité vybrat dobrou stěhovací firmu či autodopravce. Kromě ceny by při výběru měla rozhodovat také kvalita služeb, neboť asi nechcete, aby váš nábytek či vybavení utrpělo při stěhování nějakou škodu.

Hlavní výhody:

  • zakázkové stěhování i menších nákladů
  • férové jednání i cenové podmínky
  • časová flexibilita - víkendy i odpoledne
  • stěhujeme byty v Ústí nad Labem i okolí
  • Ford Transit Jumbo s ložnou plochou 4 metry
  • bezpečný a krytý převoz

Právě při stěhování bytů, můžete využít naše služby v Ústí nad Labem a okolí. Díky zaměření na dodávkovou autodopravu, jsme schopni nabídnout zajímavé ceny, včetně možnosti zajištění pomoci při stěhování bytu.

Pro stěhování bytů používáme velké dodávkové auto Fort Transit Jumbo, který pojme až 16m3 nákladu, má ložnou plochu 4 metry a nosnost až 1100 kg. Při stěhování je náklad bezpečně uzavřen a vevnitř zajištěn před poškozením nárazy.

Cena stěhování bytů

viz ceník

Možnost výběru jiného účtování

Případně pro Ústecký kraj lze na vaše přání použít fixní ceny, kde se platí pouze čas  a případní pracovníci. Neplatíte pak žádné kilometry. Čas se počítá od výjezdu auta k vám do ukončení práce. Výhodou pro vás může být, že si cenu můžete předem lépe spočítat.

800,-Kč první hodina, 700,-Kč druhá hodina, 400,-Kč každá další hodina. Tato cena obsahuje auto s řidičem, který vám se stěhováním pomůže.

250,-Kč/hodina za každého dalšího objednaného pracovníka

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.