sconto doprava nábytkuMöbelix doprava nábytku a zařízení

Máte v Möbelixu v Ústí nad Labem vyhlédnutou novou sedačku, skříně či se tam pouze chystáte na nákup většího zařízení? Pak vás pravděpodobně nemine otázka, jak dopravit nový nábytek či jiné vybavení k vám domů. V případě menších věcí to asi nebude problém, ovšem u rozměrnějších už budete potřebovat větší auto.

Hlavní výhody:

  • ušetříte za dopravu nábytku i zboží, než kdyby jste ji objednávali u prodejce
  • odvezeme co nejdříve a pomůžeme s manipulací nebo ji celou provedeme
  • pro Möbelix Ústí nad Labem a další okolní prodejny
  • časová flexibilita - víkendy i odpoledne

Můžete samozřejmě využít dopravy přímo od prodejce Möbelix nábytek, ale většinou bude dost drahá. Právě pro tyto případy nabízíme možnost využití naší dodávkové autodopravy, všeho co zakoupíte v Möbelixu i v okolních obchodních centrech.

Nabídka se vztahuje na Ústí nad Labem a široké okolí. S námi nejen, že nemusíte řešit dopravu nového nábytku, ale můžeme nabídnout i pomoc s přemístěním až do vašeho bytu či domku. To vše za velmi zajímavé ceny.

Pro přepravu používáme dodávkový automobil Ford Transit Jumbo, který nabízí ložnou plochu 4 metry a nosnost až 1100 kg. Převoz složeného nábytku je tak velmi bezpečný. Při delších dílech než 4 metry můžeme poskládat díly napříč, ale vždy musí jít zavřít dveře.

Kde najdete Möbelix Ústí nad Labem?

 

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.